Zapisy

Zapisz się poprzez ten link lub klikając w ikonkę powyżej.

Wczesne podanie przez Państwa planu lekcji dziecka on-line, osobiście lub telefonicznie umożliwi nam ułożenie rozkładu zajęć języka angielskiego pasującego wszystkim lub prawie wszystkim uczniom. Bo pomimo ogromnych starań nie zawsze udaje się nam ułożyć idealny plan zajęć. Jeśli chcecie aby Państwa dziecko kontynuowało naukę w English Centre to bardzo prosimy o wypełnienie formularza KONTYNUUJĄCY UCZEŃ.

Zapisz się poprzez ten link lub klikając w ikonkę powyżej.

Jeśli Państwa dziecko zaczyna naukę języka angielskiego w English Centre od podstaw, to dzięki formularzu online NOWY UCZEŃ zapewnimy miejsce dla ucznia w odpowiedniej grupie wiekowej: pięciolatki, dzieci młodsze i dzieci starsze bez testu kwalifikacyjnego. Prosimy także o potwierdzenie chęci uczestniczenia w najszybszym możliwym terminie.
Jeśli zaś Państwa pociecha uczyła się już wcześniej języka angielskiego i ma zamiar zostać nowym słuchaczem naszej szkoły, prosimy o informacje na ten temat w rubryce: dodatkowy komentarz zawarty w formularzu NOWY UCZEŃ. Bowiem o wyborze odpowiedniego poziomu zdecyduje test i rozmowa kwalifikacyjna, na którą umawiamy się z państwem indywidualnie.

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2023/2024

Zapisy na kursy języka angielskiego w roku szkolnym 2023/24 rozpoczną się 4 września

ZAPISY DLA NOWYCH UCZNIÓW

Wszystkich,którzy chcieliby zapisać się na kursy zapraszamy do siedziby ENGLISH CENTRE w celu napisania testu leksykalno-gramatycznego oraz krótkiej bezstresowej rozmowy. ( kl.1-3 SP tylko rozmowy ). Wynik testu zweryfikuje poziom zaawansowania znajomości języka i pozwoli dobrać właściwą grupę. Termin testu należy uzgodnić telefonicznie. Natomiast jeśli zaczynacie Państwo naukę języka od podstaw, sfinalizowaniem zapisu jest podpisanie umowy w biurze szkoły i wniesienie opłaty za kurs gotówką lub przelewem. Aby dopasować odpowiedni rozkład zajęć w ENGLISH CENTRE prosimy Państwa o jak najszybsze podanie planu lekcji dziecka w szkole publicznej.

ZAPISY DLA UCZNIÓW KONTYNUUJĄCYCH ZAJĘCIA

Uczniowie wyrażających chęć kontynuacji nauki , powinni potwierdzić to:
Aby dopasować odpowiedni rozkład zajęć w ENGLISH CENTRE prosimy o jak najszybsze podanie planu lekcji dziecka w szkole publicznej. Na podpisanie umowy i wniesienie opłaty gotówką lub przelewemi, zapraszamy do biura szkoły. Zajęcia rozpoczną się w trybie stacjonarnym 25 września 2023 roku.

UCZYMY JUŻ 27 LAT!