nowy
KONTYNUUJACY
Szanowni Państwo, jeśli pragniecie zapisać swoje dziecko do English Centre na rok szkolny 2018/2019 możecie:

  • wypełnić formularz  NOWY UCZEŃ, klikając na odpowiednią postać
  • osobiście uczynić to w biurze szkoły, które czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 11:00 – 15:00, 16:00 – 18:30
  • skontaktować się telefonicznie 52 372 38 46, 602 277 086

Jeśli Państwa dziecko zaczyna naukę języka angielskiego w English Centre od podstaw, to dzięki formularzu online NOWY UCZEŃ zapewnimy miejsce dla niego w odpowiedniej grupie wiekowej: pięciolatki, dzieci młodsze i dzieci starsze bez testu kwalifikacyjnego. Prosimy także o potwierdzenie chęci uczestniczenia w najszybszym możliwym terminie.

Jeśli zaś Państwa pociecha uczyła się już wcześniej języka angielskiego i ma zamiar zostać nowym słuchaczem naszej szkoły, prosimy o informacje na ten temat w rubryce: dodatkowy komentarz zawarty w formularzu NOWY UCZEŃ.  Bowiem o wyborze odpowiedniego poziomu zdecyduje test i rozmowa kwalifikacyjna, na którą umawiamy się z państwem indywidualnie (osobiście lub telefonicznie).

Wczesne podanie przez Państwa planu lekcji dziecka on-line, osobiście lub telefonicznie umożliwi nam ułożenie rozkładu zajęć języka angielskiego pasującego wszystkim uczniom w każdej  grupie.

Szanowni Państwo, jeśli chcecie aby Państwa dziecko kontynuowało naukę w English Centre to bardzo prosimy o wypełnienie formularza KONTYNUUJĄCY UCZEŃ, a szczególnie o wczesne podanie planu lekcji dziecka: on-line, osobiście lub telefonicznie, co umożliwi nam ułożenie rozkładu zajęć języka angielskiego pasującego wszystkim uczniom w każdej grupie.