Święta 2020

Błogosławieństwa Bożego w obfitości dla wszystkich słuchaczy , rodziców i sympatyków szkoły , ZDROWIA, pokoju serca , pogody ducha i dużo optymizmu w te wyjątkowo inne Święta Bożego Narodzenia 🌲

życzą Elżbieta i Zbigniew Żak oraz nauczyciele ENGLISH CENTRE

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA

Niniejsza procedura powstała w oparciu o wytyczne MEN, MZ i GIS dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek od 1 września 2020 r. oraz zalecenia dla dyrektorów publicznych i niepublicznych szkół i placówek w strefie czerwonej/żółtej.

Procedura bezpieczeństwa dotycząca zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19 wśród uczniów, rodziców i nauczycieli Szkoły Języków Obcych English Centre 01.09.2020r.

Celem procedury jest zminimalizowanie ryzyka wystąpienia zakażenia wirusem SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COVID-19, wśród uczniów oraz pracowników Szkoły Podstawowej w trakcie prowadzonych w niej zajęć wychowawczych, opiekuńczych i dydaktycznych.

Pobierz procedurę bezpieczeństwa

Wakacje 2020

wakacje

Minął kolejny rok wspólnej przygody z językiem angielskim Był on wyjątkowo trudny i pełen niespodziewanych wyzwań. Dziękujemy wszystkim naszym słuchaczom i ich rodzicom za wsparcie i zaufanie, którym nas obdarzyliście. Bez Państwa natychmiastowego działania nauczanie on-line byłoby niemożliwe.

Wasza systematyczność i wytrwałość w nauce zaowocowała świetnymi ocenami na świadectwach i egzaminach. Gratulujemy ósmoklasistom i maturzystom rewelacyjnych wyników. Wasz sukces ogromnie nas cieszy i dodaje nam skrzydeł do dalszej pracy. Życzymy Wam dostania się do wymarzonych szkół i na prestiżowe uczelnie!

YOU ARE THE BEST!!!

RELAX AND HAVE A WONDERFUL HOLIDAY!

Życzenia

Niech te Święta Zmartwychwstania Pańskiego będą pełne nadziei i pokoju, radosnych spotkań przy wielkanocnym stole oraz smacznego, święconego jajka.

Wszystkim uczniom, rodzicom i sympatykom naszej Szkoły życzy
Dyrekcja ENGLISH CENTRE